Castle War Event

Event rozpoczyna sie co kazdy poniedzialek, srode o godz 18:00 i w soboty o godz 15:00. 1 minute przed Castle War pojawia sie komunikat, ktory ma na celu przytowanie sie guildii na event. Leader guildii, ktory musi miec wiekszy level niz 17 wpisuje komende: !castle. Wtedy wszyscy czlonkowe guildii, ktorzy sa w protection zone i jest ich wiecej niz 10 zostaja przeteleportowani do spawnow pod zamkiem. Aby event sie rozpocza musza brac udzial przynajmniej 2 guildie (max: 3). Jezeli gracz z guildii, ktora jest w evencie, sie zaloguje, automacznie zostanie przeteleportowany pod zamek. Aby wejsc do zakmu trzeba pierwsze rozwalic brame w tym czasie respi sie King. Guildie szukaja Kinga i probuja go zabic. King nie zadaju duzych obrazen, nie leczy sie, ale ma bardzo duzo hp.

W zamku jest wlaczony normalnie PVP, dlatego ta guildia ktora obierze najlepsza strategie wygra. Wygrywa ta guildia, ktora zada najwieksze obrazenia Kingowi przez 30minut walki. Wygrana guildia po ogloszeniu wynikow zostaje w zamku i dostaje dostep do nagrod, a przegrane zostaja przeteleportowani do temple.

Leader gildii ktory zapisal ja do eventu ma komende !recall, ktora sluzy do przywolywania wszystkich czlonkow gildii do siebie. Tej komendy mozna uzywac tylko gdy sie jest w zamku. Exhausted 5 minuty.

Kazdy gracz ma tez do swojej dyspozycji komende !castle info, ktora pokazuje ile czasu pozostalo do zakonczenia walki oraz jaka gildia aktualnie posiada zamek.

W temple +1 znajduje sie specjalny teleport przez ktora moga przejsc tylko guildia, ktora posiada zamek. Dla wygranej guildii na zamku przygotowane sa nastepujace nagrody:
  • losowy item (45 premium points zaoan shoes, angel legs, zaoan armor, hailstorm rod, WOI, great shield, zaoan legs, vip) ktory mozna odebrac raz dziennie (bramka lvl: 25)
  • 3 prywatne expowiska: kuczy, grim reaper, hellfire fighter

• Gdy event zostaje przeprowadzony w kolejny dzien, guildia traci zamek i musi od nowa o niego walczyc, jezeli guildia, ktora wygrala poprzednio bedzie czekala w zamku zostanie automatycznie przeteleportowana do temple.